حریم خصوصی | استیکرکده

سیاست نامه حریم خصوصی

ماده ۱. این سیاست‌نامه حفظ حریم خصوصی برای تمامی محصولات و خدمات ارائه شده توسط گروه برنامه نویسی میلادیزاین، شامل وب‌سایت و اپلیکیشن استیکرکده می‌باشد. استیکرکده یک اپلیکیشن استیکرهای واتساپ و تلگرام می‌باشد. این اپلیکیشن‌ با هدف ارائه برترین و با کیفیت ترین استیکرهای فارسی و خارجی توسعه یافته‌ است و به کاربران اجازه می‌دهند تا به سادگی استیکرهای مدنظر خود را جستجو و استفاده کنند.

ماده ۲. قبل از استفاده از برنامه کاربران ملزم به ثبت‌نام نمی‌باشند. تمامی خدمات موجود در برنامه به صورت رایگان ارائه شده اند و کاربران نیازی بر پرداخت هزینه ای ندارند.

ماده ۳. کاربر، مسئول حفظ و نگهداری سخت‌افزار کامپیوتر، تلفن‌ها و سایر ابزار ضروری برای دسترسی و استفاده از این سایت و تمام هزینه‌های مرتبط به آن بوده و استیکرکده مسئول صدمات ناشی از ابزار کاربر نمی‌باشد.

ماده ۴. استیکرکده اقدامات امنیتی لازم و مناسبِ سخت‌افزاری و نرم‌افزاری را برای جلوگیری از دسترسی‌های غیرمجاز و افشاء یا تخریب اطلاعات شخصی کاربر انجام می‌دهد.

ماده ۵. اختلال در سرویس اینترنت یا هر دلیلی که باعث شود فرایند خرید به انجام نرسد باعث از بین رفتن حق کاربر نمي‌شود و در صورتی که مبلغی از حساب کاربر کسر شده باشد از طریق بانک به وی بازپرداخته خواهد شد.

ماده ۶. استیکرکده بر مبنای قوانین جرايم رایانه‌ای متعهد می‌شود با استفاده از تمامی امکانات و منابع خود در جهت حفظ و حراست از اطلاعات شخصی کاربران اقدام نماید. بدیهی است که استفاده‌ی مداوم از برنامه به منزله‌ی تایید شرایط سیاست‌نامه‌ی حفظ حریم خصوصی استیکرکده می‌باشد.

ماده ۷. در صورت داشتن هرگونه ابهام، سوالات خود را به یکی از روش‌های زیر با استیکرکده در میان بگذارید:
شماره تماس: 09160894167 ایمیل rezagah.milad@gmail.com

logo-samandehi